Preloader
 

1992’de dış ticaret sektöründeki eksikleri fark edip,tamamen bu sektöre odaklanmak üzere kurulan Evrim Yazılım şirketi Haluk ve Betül Bulutoğlu tarafınfan kurulmuştur.Betül Bulutoğlu Türkiye’deki kadın iş gücünün yeni yapılandığı bir dönemde,şuan Türkiye’de bulunan dış ticaret yazılımlarının en iyisinin öncüsü olmuştur.

Bilgisayarın daktilo gibi kullanıldığı zamanlardan verinin mükerrer olmaması vizyonu ile kurulan Evrim Yazılım, bugün inanç, inat ve sabır ile hala ürün geliştirmeye devam etmektedir. Sektör devleri dahil her alanında saygı duyulan bir vizyonun temelidir.

Sektörün dış ticaret alanında yaptığı ihtiyacı olan, ticaret bakanlığının 28 sene de yapmış olduğu kolaylaştırıcı süreçleri müşteri tarafında sırtlayan bir firma olduk. Kullanıcılara kontrol ve zaman kazandırmaya devam ediyoruz.

Amaç: Uluslararası ticaret alanında yazılım, analitik, servis entegrasyonu ile Türkiye’nin hızlı ve kolay dış ticaret yapmasını mümkün kılan lider firma olmak.

 

Ek olarak Bütünleşik ve kapsamlı çözüm ve servisleri ile dış ticaret sektöründe 28 yıldır güven ağı kurarken, ticaretin kolaylaştırılması süreçlerinde lider firma olduk. İthalat ve ihracat, ticaret finansı, depolama, nakliye, kargo gibi çözümlerimiz ile müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap verdik.

Amacımız, önümüzdeki senelerde uluslararası ticaret alanında yazılım, analitik, servis entegrasyonları ile Türkiye’nin hızlı ve kolay dış ticaret yapmasını mümkün kılmaya devam etmektir."

 

Tüm sorularınız için: +90 212 232 77 55